ابزار سایت


نوار کناری

در ScienceTalk (گفتگوی علمی) ما در مورد مباحث علمی با روش و مدلی جدید گفتگو میکنیم شما نیز میتوانید مبتنی بر این روش که یک روش مبتنی بر کار گروهی و هم آموزی می باشد گفتگوی علمی خود را در مورد بحث مورد نظر خود شروع کنید.

گفتگوی علمی چیست؟

روش عضویت در ScienceTalk

اخبار و رویدادها

روش و قوانین

حمایت کنندگان

خرید کتاب گفتگوی علمی

لیست کامل گفتگوهای علمی


عمومی:روش_عضویت

ثبت نام و عضویت

توجه داشته باشید که ثبت نام در سایت با عضویت در Science Talk متفاوت هستند! همچنین حضور تمامی افراد چه دانشجو، عضو هیأت علمی و یا افرادی از طرف شرکت ها و سازمان ها و یا حتی به صورت شخصی در جلسات گفتگوی علمی مجاز و آزاد است. همچنین افراد میتوانید در گروه مد نظر خودشون یک جلسه بدون ثبت نام حضور داشته باشید و فضا و روش کار رو بررسی نمایند. هر شخصی می‌تواند تنها با استفاده از یک ایمیل در سایت Science Talk ثبت نام نماید و از داده ها و دانش عمومی استفاده نماید. توجه داشته باشید که گروه های علمی Science Talk بخش عمده ای از محتوای علمی و سوال های خود را به صورت استفاده آزاد منتشر می نمایند. در نتیجه توصیه میکنیم برای آشنایی بیشتر با روش های به کار گرفته شده در گروه های علمی ما ابتدا در سایت ثبت نام نمایید.

ولی جهت عضویت در گروه های علمی، مشارکت داشتن در ایجاد سوال های جدید و ثبت پاسخ برای سوال های مطرح شده و اخذ امتیاز و حضور در سطوح علمی یک گروه، باید عضو Science Talk شوید

شرایط عضویت در ScienceTalk

جهت مشارکت در جلسات حضوری و مجازی Science Talk و عضویت رسمی در گروه های علمی باید عضو شوید. با عضویت در Science Talk شما میتوانید در کلیه جلسات گروه های علمی در گستره ایران شرکت نمایید.

هزینه عضویت در ScienceTalk، مبلغ 40 هزار تومان در ماه میباشد

هزینه عضویت در ScienceTalk، برای دانشجویان کلیه ی دانشگاه های کشور با 20 درصد تخفیف ماهیانه 32 هزار تومان می باشد

هزینه عضویت در ScienceTalk، برای هیئت علمی کلیه ی دانشگاه های کشور، با 100 درصد تخفیف ماهیانه 0 هزار تومان می باشد

از طریق لینک زیر به میزان تعداد ماه مورد نظر خودتان هزینه را به حساب مهدی محمدی جلالی واریز نمایید:

https://zarinp.al/@sciencetalk

همچنین میتوانید کد QR زیر را با گوشی هوشمند خود اسکن نموده و پرداخت نمایید:

و یا جهت راهنمایی بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام با ما در تماس باشید:

email: info@ScienceTalk.ir

Cell Phone and Telegram: 09039100842

Cell Phone and Telegram: 09356206726

Fax: 021 - 89788951

همچنین شما می توانید صفحه گروه مورد نظر خودتون رو پیدا کنید و از طریق تماس با سرپرست گروه، در گروه علمی مورد نظر خودتون عضو شوید. سرپرستان گروه علمی شما رو به گروه های تلگرامی و همچنین صفحات گفتگوی سایت اضافه خواهند نمود.

ثبت نام در سایت - رایگان

جهت دسترسی کامل تر به امکانات و دانش های ایجاد شده در ScienceTalk تنها کافی است ثبت نام کنید: http://www.sciencetalk.ir/doku.php?id=start&do=register

استفاده از کلیه محتوای ایجاد شده در ScienceTalk با ذکر منبع آزاد می باشد.

عمومی/روش_عضویت.txt · آخرین ویرایش: 2018/07/03 18:17 توسط jalali